Digital Signage Reklamcılığı ve Avantajları Nelerdir?
Temmuz 19, 2018

Tanıtım filmi birçok firma için olmazsa olmazlardandır. İşinizi ve iş yerinizi en iyi yansıtan reklam araçlarından biridir.

Dijital çağın büyümesiyle tanıtım filmi gereksinimi ve gelişimi kat ve kat artarak hizmet ve ürün oluşturan firmaların rağbet ettiği reklam çeşitlerinden biri olmuştur.Ancak bu işi gerçekten bilen pofesyonel eller de tanıtım filmi yapılmalıdır.

İş yerinizi dijital platformda en etkili biçimde yansıtmak için;  tanıtım filmi çekimleri havadan, içeriden, çalışma ortamlarından ve çeşitli görüntüler alınarak kurgu / montaj ve seslendirmelerle desteklenerek hazırlanmaktadır. Hepsinin bir bütün olduğu gerçeği ve bu bütünlüğü mükemmel şekilde hazırlanarak tanıtım filminiz hazırlanmaktadır.  Senaryodan montaja, çekim kalitesine kadar hepsi sizin tanıtımınız için harika detaylardır.

Kendinizi uzun uzun dijital platformlarda anlatmak için defalarca içerik yazmak ve reklam çıkmak yerine tanıtım filmi yaparak neden hızlıca bir video hazırlamıyorsunuz ?

Zamanın en kıymetli hale geldiği çapımızda müşteri kitlenize en kısa ve görsel olarak en şık şekilde ulaştırabileceğimiz tanıtım filmleri ile firmanızı, ürünlerinizi, hizmetinizi kendi dilediğiniz çerçeveden anlatabilir bunu görseller ve video ile de zihinlerde pekiştirebilirsiniz.

Kocaeli’de tanıtım filmi anlamında kaliteli müşteri kitlesi ve yaptığı işlerle kendini kanıtlamış Maya Yapım ile sizde kurumsal tanıtım filmlerinizi hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

1 Comment

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir