Tanıtım Filmleri Neden İhtiyaçlarınız Arasında ilk Sırada Olmalıdır?
Haziran 25, 2018

Lokasyona özgü bilgileri içeren digital tabela kullanıcıların marka sadakatini ve tüketici etkileşimini artırma potansiyeline sahip olmalarına yardımcı olur.

Digital Signage tek bir merkezden ya da birden çok şubeden yönetilebilen farklı bölgelerdeki her boyutta ve çözünürlükteki ekranlara resim, video, haber, kayan yazı, , power point sunumları, pdf belgeleri, hava durumu, yol bilgileri, trafik durumu, döviz ve para bilgileri, uçuş bilgileri, flash animasyonlar, internet sayfaları, video animasyonları ve buna benzer sayısız içeriğin dakikalar hatta saniyeler içerisinde iletilmesini sağlayan bir iletişim sistemidir.

Ticari mesajların yanı sıra ekranlarını daha çekici hale getirmek için haber, hava durumu ve spor bilgilerini de görüntüleyebilirler. Birçok teknoloji ile harmanlanan reklam hizmetlerinin yanı sıra dijital signage reklamcılığı da firmalar için farklı çözümler sunmaktadır.

Maya Yapım, digital  signage reklamcılığını en çok gıda sektöründe menü içerikleri ile yapmaktadır. Kocaeli de digital  signage reklamcılığında birçok firma ile çalışan Maya Yapım müşterilerinin kurumsal kimliği ve isteğine bağlı olarak en yeni hizmetleri sunmayı vaat eder.

Digital signage, esneklik, dinamik içerik, farklı medya materyalleri ile reklamcılık ve maliyetten tasarruf gibi çok sayıda avantaj sunarken bizde sizler için içeriklerle harika ve hiç bitmeyen digital signage reklamcılığının bütün olanaklarını sunuyoruz.

Sizde Digital Signage Reklamlarını Kocaeli’de profesyonel bir ekip ile hazırlamak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir